Biuletyn Informacji Publicznej Logo Gmina Krapkowice

Logo Pływalni DelfinKrapkowicka Pływalnia Delfin

Skaczący Delfin

mistrzostwa powiatu krapkowickiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

W dniu 27 lutego 2017 roku na Sali gimnastycznej gimnazjum w Strzeleczkach odbyły się mistrzostwa powiatu krapkowickiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

                W zawodach wzięło udział 11 dziewczyn i 17 chłopców. Rywalizacja była bardzo zacięta i wielu meczach musiał decydować 3 set. Najlepsze 4 dziewczyny i najlepszych 6 chłopców awansowało do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Brzegu 9 lutego.

Wyniki zawodów powiatowych

Dziewczyny

1.Maria Rycyrz                     SP Stradunia                                     -              awans

2.Urszula Mrosek               PSP-4 Krapkowice                          -              awans

3.Zuzanna Czubryk            PSP-4 Krapkowice                          -              awans

4.Patrycja Rosińska           PSP-2 Zdzieszowice                       -              awans

Wiktoria Gajda                 SP Stradunia

Anna Giercuszkiewicz   SP Strzeleczki

Kinga Pientka                   SP Racławiczki

Julia Sucha                         PSP Januszkowice

9-11.     Nathalie Schepanek                      SP Racławiczki

               Martyna Pietrasz                            PSP-1 Zdzieszowice

               Weronika Woźniak                         PSP-1 Zdzieszowice

Chłopcy

1.Adam Linek                              PSP-4 Krapkowice                          -              awans

2.Michał Wodniak                     PSSP-5 Krapkowice                        -              awans

3.Mateusz Dziekan                    PSP-4 Krapkowice                          -              awans

4.Wojciech Olczyk                     PSP-4 Krapkowice                          -              awans

5.Damian Walicki                      SPSP Górażdże                                -              awans

6.Dominik Staś                            SP Stradunia                                     -              awans

Bartosz Szczepanek                               SP Racławiczki

Maksymilian Gniża                 SPSP Górażdże

Karol Nowak                             SP Strzeleczki

Adam Gajda                             PSP Krępna

Adam Grochla                          PSP-1 Zdzieszowice

Filip Piecha                                SP Racławiczki

13-15.   Jan Szczepanek                               SP Stradunia

               Dariusz Dreszer                               PSP Żyrowa

               Kacper Kulpok                  PSP Krępna

tenis powiat.jpeg

tenis powiat 1.jpeg

Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe