Biuletyn Informacji Publicznej Logo Gmina Krapkowice

Logo Pływalni DelfinKrapkowicka Pływalnia Delfin

Skaczący Delfin

Szklona Liga pływacka 09.02.2017

W dniu 09.02.2017 r. odbyła się kolejna (trzecia) edycja Szkolnej Ligi Pływackiej 2016/2017

Przedstawiamy zdobywców 3 czołowych lokat w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz stylach pływackich:

Klasy I - II Styl dowolny

Dziewczyny

  1. Natalia Nogaj             czas: 23.97
  2. Zuzanna Frej             czas: 28,63
  3. Alina Majdzińska       czas: 28.64

Chłopcy

  1. Dominik Ćwirko         czas: 21.98
  2. Michał Ćwirko           czas: 22.34
  3. Wiktor Przybyłek       czas:22.40

Klasy III - IV  Styl dowolny

Dziewczyny

  1. Letycja Michalewska      czas: 18.64
  2. Sara Glombik                czas: 21.77
  3. Oliwia Falkenberg          czas: 22.04

Chłopcy

  1. Kamil Biemek              czas: 16.64
  2. Patryk Borysewicz       czas: 16.91
  3. Maciej Serkis              czas: 17.42

Klasy III-IV   Styl grzbietowy

Dziewczyny

  1. Letycja Michalewicz       czas: 21.03
  2. Ewa Królczyk                czas: 25.02
  3. Laura Kabella                czas: 25.53

Chłopcy

  1. Patryk Borysewicz         czas: 20.48
  2. Kamil Biemek                czas: 21.64
  3. Maciej Serkis                czas: 21.90

Klasy V-VI    Styl dowolny

Dziewczyny

  1. Sylwia Witek                czas: 18.49
  2. Marta Krasowska         czas: 18.70
  3. Aleksandra Przybyłek   czas: 19.27

Chłopcy

  1. Maciej Dziarmaga           czas: 15.53
  2. Igor Pawłowski               czas: 16.51
  3. Pascal Morawiec            czas: 17.32

Klasy V-VI    Styl grzbietowy

Dziewczyny

  1. Małgorzata Gielnik           czas: 21.18
  2. Sylwia Witek                   czas: 22.50
  3. Aleksandra Sikacka         czas: 23.07

Chłopcy

  1. Patryk Socha                  czas: 19.53
  2. Pascal Morawiec             czas: 20.87
  3. Igor Pawłowski                czas: 20.89

Klasy V-VI        Styl klasyczny

Dziewczyny

  1. Zofia Jadeszko                czas: 25.59
  2. Martyna Brodzińska         czas 28.46
  3. Laura Baron                    czas: 30.39

Chłopcy

  1. Maciej Dziarmaga            czas: 22.55
  2. Mateusz Wójcik               czas: 23.26
  3. Piotr Kulpa                      czas: 23.31

Już wkrótce przedstawimy komplet wyników wraz z punktacją indywidualną jak i drużynową!

 

 

 

Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe