Strona w przebudowie - przepraszamy za utrudnienia

Szkolna Liga Pływacka 2016/2017 V Kolejka - 28.04.2017 r.

W dniu 28.04.2017 r. odbyła się  na pływalni „DELFIN” w Krapkowicach kolejna,  V kolejka Szkolnej Ligi Pływackiej.

Przedstawiamy Państwu najlepszych zawodników, którzy osiągnęli 3 czołowe lokaty w poszczególnych stylach oraz kategoriach wiekowych.

KLASA 1-2 Dziewczyny

Styl – dowolny

  1. Natalia Nogaj             21,75
  2. Ewelina Pawleta        25,67
  3. Hania Kulpa               27,20

KLASA 1-2 Chłopcy

Styl - dowolny

  1. Jakub Bień                 19,28
  2. Przybyłek Wiktor       20,74
  3. Michał Ćwirko            21,51

KLASA 3-4   Dziewczyny

Styl – dowolny

  1. Letycja Michalewska         17,53
  2. Vanessa Oliwecka              20,00
  3. Weronika Piętka                 21,35

KLASA 3-4   Chłopcy

Styl – dowolny

  1. Kamil Biemek                15,57
  2. Patryk Borysewicz        16,68
  3. Maciek Serkis                17,18

KLASA 3-4   Dziewczyny

Styl – grzbietowy

  1. Letycja Michalewska       20,74
  2. Vanessa Oliwecka            23,12
  3. Laura Dwernicka              23,54

KLASA 3-4    Chłopcy

Styl – grzbietowy

  1. Patryk Borysewicz            20,97
  2. Kamil Biemek                    21,27
  3. Maciek Serkis                    22,57

KLASA 5-6   Dziewczyny

Styl – dowolny

  1. Marta Krasowska            17,23
  2. Martna Brodzińska          19,26
  3. Magdalena Lisicka           20,54

KLASA 5-6   Chłopcy

Styl – dowolny

  1. Maciej Dziarmaga             14,79
  2. Igor Pawłowski                  16,31
  3. Jakub Horzela                    17,06

KLASA 5-6    Dziewczyny

Styl – grzbietowy

  1. Małgorzata Gielnik            20,98
  2. Michalina Lucima               23,71
  3. Marta Krasowska               23,81

KLASA 5-6    Chłopcy

Styl – grzbietowy

  1. Patryk Socha                 19,95
  2. Morawiec Pascal          20,83
  3. Igor Pawłowski             21,18

KLASA 5-6    Dziewczyny

Styl – klasyczny

  1. Zofia Jadeszko                 26,01
  2. Sylwia Witek                    28,28
  3. Martyna Brodzińska       28,33

KLASA 5-6     Chłopcy

Styl – klasyczny

  1. Maciej Dziarmaga             22,07
  2. Dawid Grzejszczak            23,61
  3. Piotr Kulpa                         24,16

 

Do przeprowadzenia została ostatnia VI kolejka, która punktowana będzie podwójnie!!!!

Datę zawodów podamy wkrótce!

Już wkrótce na stronie www.slp-krapkowice.info.pl podane zostaną wszystkie wyniki i punktacje
V kolejki Szkolnej Ligi Pływackiej 2016/2017.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie