Gminne finały w LA szkół podstawowych 23.05.2017 r.

W dniu 23.05.2017 r. odbyły się na stadionie w Otmęcie przy ul. Olimpijskiej 1,  zawody o mistrzostwo Gminy Krapkowice w LA, uczniów szkół podstawowych.

( najlepszych 5 zawodników w każdej konkurencji awansowało do zawodów powiatowych – 26.05.2017 r.)

 

Wyniki

Dziewczyny

              100 m

  1. Nikola Nowosielska PSSP-5 Krapkowice  14.47
  2. Natalia Meissner     PSP-4 Krapkowice    14.48
  3. Anna Meissner        PSP-4 Krapkowice    14.81
  4. Michalina Lucima    PSSP-5 Krapkowice  14.97
  5. Karolina Piela          PSP-1 Krapkowice    15.28
  6. Aleksandra Kuberka PSP-1 Krapkowice    15.34
  7. Oliwia Matysiak       PSP Żywocice          15.36
  8. Aleksandra Grabowska  PSSP-5 Krapkowice    15.38
  9. Amelia Szalecka       PSP-1 Krapkowice    15.49
  10. Małgorzata Gielnik  PSP Żywocice          15.66
  11. Julia Herdzim i Wiktoria Wacław     ZSP Kórnica    15.71
  12. Agata Hadamek       PSP-4 Krapkowice    15.89
  13. Malinka Wikierska   PSP-1 Krapkowice    15.91
  14. Linda Łyczkowska    PSP-1 Krapkowice    15.96
  15. Weronika Bergiel    PSSP-5 Krapkowice  16.28       

             300 m

  1. Linda Łyczkowska                  PSP-1 Krapkowice    53.10
  2. Aleksandra Sikacka                PSP-4 Krapkowice    53.15
  3. Oliwia Matysiak                       PSP Żywocice          53.64
  4. Karolina Piela                         PSP-1 Krapkowice    54.99
  5. Zofia Jadeszko                        PSSP-5 Krapkowice  55.46
  6. Nadia Jochymek                     PSSP-5 Krapkowice  55.78
  7. Martyna Gleń                          PSP-1 Krapkowice    56.71
  8. Maja Przesdzienk                   PSP-1 Krapkowice    56.78
  9. Martyna Adamek                    PSSP-5 Krapkowice  59.19
  10. Sylwia Witek                           PSSP-5 Krapkowice  59.82
  11. Małgorzata Gielniak                PSP Żywocice          1.00.94
  12. Maja Czyżyk                            PSSP-5 Krapkowice  1.02.06
  13. Lena Lewandowska                 PSSP-5 Krapkowice  1.04010
  14. Natalia Błażejczyk                    PSSP-5 Krapkowice  1.05.76
  15. Zuzanna Dombek                    SPSP Steblów          1.05.98
  16. Oliwia Herman                        PSSP-5 Krapkowice  1.09.99   

              600 m

  1. Karolina Olszewska                  PSP-1 Krapkowice    2.04.99
  2. Oliwia Smuda                          ZSP Kórnica             2.12.98
  3. Paulina Emerling                     PSSP-5 Krapkowice  2.13.61
  4. Marcelina Stygienko                PSP-1 Krapkowice    2.15.36
  5. Jagoda Majkowska                 PSSP-5 Krapkowice  i   Julia Tomala       PSP-4 Krapkowice    2.17.44
  6. Roksana Sarnes                     ZSP Kórnica             2.18.18
  7. Wiktoria Gonsior                      PSP-1 Krapkowice    2.33.15

 

             Sztafeta 4 x 100 m

  1. PSSP-5 Krapkowice
  2. PSP-4 Krapkowice
  3. PSP-1 Krapkowice
  4. PSP Żywocice

              Skok w dal

  1. Patrycja Wołoszczak PSSP-5 Krapkowice  4.21
  2. Malinka Wikierska   PSP-1 Krapkowice    3.71
  3. Daria Juraszek         PSSP-5 Krapkowice  3.69
  4. Amelia Mandziuk     PSSP-5 Krapkowice  3.69
  5. Anna Meissner        PSP-4 Krapkowice    3.60
  6. Amelia Szalecka       PSP-1 Krapkowice    3.50
  7. Nikola Nowosielska PSSP-5 Krapkowice  3.44
  8. Weronika Bergiel    PSSP-5 Krapkowice  3.31
  9. Martyna Gleń          PSP-1 Krapkowice    2.92
  10. Zuzanna Dombek     SPSP Steblów          2.62

              Pchnięcie kulą

  1. Alicja Podhorodecka   PSP-1 Krapkowice    7.80
  2. Aleksandra Grabowska  PSSP-5 Krapkowice   7.28
  3. Weronika Wiznerowicz  PSSP-5 Krapkowice    6.25
  4. Natalia Ślęzak          PSP-4 Krapkowice    6.20
  5. Martyna Brodzińska PSSP-5 Krapkowice  6.05
  6. Nadia Jochymek      PSSP-5 Krapkowice  5.87
  7. Wiktoria Wacław     ZSP Kórnica             5.26

              Rzut piłeczka palantową

  1. Zuzanna Czubryk      PSP-4 Krapkowice    50
  2. Zofia Jadeszko         PSSP-5 Krapkowice  40
  3. Maja Przesdzienk     PSP-1 Krapkowice    39
  4. Martyna Brodzińska PSSP-5 Krapkowice  39
  5. Zuzanna Zakrzewska PSP-4 Krapkowice   38
  6. Martyna Tuniewicz  PSSP-5 Krapkowice  36

Chłopcy

                100 m

  1. Alan Zakrzewski       PSP-1 Krapkowice    13.57
  2. Dawid Grzejszczak   PSSP-5 Krapkowice  13.59
  3. Oliwier Machoń      ZSP Kórnica             13.91
  4. Florian Friedla         SPSP Steblów          14.57
  5. Kacper Brzozowski   PSSP-5 Krapkowice  14.69
  6. Thomas Panek         PSP Żywocice          14.80
  7. Marcel Gutowski     PSP-1 Krapkowice    14.90
  8. Lukas Thomalla        PSP Żywocice          14.92
  9. Remigiusz Bielec     PSSP-5 Krapkowice  15.07
  10. Maciej Dziarmaga    PSP-4 Krapkowice    15.45
  11. Karol Martyniak       PSP-1 Krapkowice    15.76
  12. Kacper Grabowski   PSP-1 Krapkowice    16.04
  13. Mateusz Orzechowski   PSP-1 Krapkowice  16.07
  14. Damian Wacław      PSP-1 Krapkowice    16.19      

              500 m

  1. Kacper Sulmiński     PSP-1 Krapkowice    1.34.46
  2. Wiktor Warzecha    PSSP-5 Krapkowice  1.36.71
  3. Michał Muszyński    PSP-1 Krapkowice    1.36.80
  4. Piotr Schreiber       PSSP-5 Krapkowice  1.37.97
  5. Pascal Rogalski        ZSP Kórnica             1.38.97
  6. Paweł Fudała           PSP-1 Krapkowice    1.40.64
  7. Bartosz Szczygielski  PSP-1 Krapkowice    1.41.66
  8. Mateusz Filipowski  ZSP Kórnica             1.43.55
  9. Michał Wodniak      PSSP-5 Krapkowice  1.44.73
  10. Martin Garus           ZSP Kórnica             1.45.94
  11. Krzysztof Janik         ZSP Kórnica             1.47.87
  12. Oliwier Kuzia           PSP Żywocice          1.49.96
  13. Jonasz Macion         SPSP Steblów          1.51.54
  14. Bartosz Broniak       PSSP-5 Krapkowice  1.52.66
  15. Arkadiusz Zygadlewicz  PSSP-5 Krapkowice  1.57.39
  16. Nadim Kassem         PSSP-5 Krapkowice  1.58.25

               1000 m

  1. Kamil Gajewski        PSP-1 Krapkowice    3.18.94
  2. Bartosz Korbel         PSP Żywocice          3.38.87
  3. Kacper Nicpoń        PSSP-5 Krapkowice  3.43.53
  4. Jakub Horzela          PSP-4 Krapkowice    3.51.42
  5. Szymon Madej         PSSP-5 Krapkowice  3.52.93
  6. Fabian Przybyła       PSSP-5 Krapkowice  3.58.04
  7. Dominik Nowakowski  PSSP-5 Krapkowice  4.17.52
  8. Marek Pollak           PSP Żywocice          4.23.31
  9. Marek Gałecki         PSP-1 Krapkowice    4.31.32

               Sztafeta 4 x 100 m

  1. PSSP-5 Krapkowice
  2. PSP-4 Krapkowice

                Skok w dal

  1. Alan Zakrzewski       PSP-1 Krapkowice    4.34
  2. Pascal Rogalski        ZSP Kórnica             4.26
  3. Dawid Grzejszczak   PSSP-5 Krapkowice  4.14
  4. Lukas Thomalla        PSP Żywocice          3.98
  5. Igor Wójcik             PSP-4 Krapkowice    3.98
  6. Florian Friedla         SPSP Steblów          3.97
  7. Maciej Dziarmaga    PSP-4 Krapkowice    3.95
  8. Oliwier Kuzia           PSP Żywocice          3.66
  9. Dariusz Gabrisz        PSSP-5 Krapkowice  3.63
  10. Remigiusz Bielec     PSSP-5 Krapkowice  3.62
  11. Mateusz Orzechowski  PSP-1 Krapkowice   3.51
  12. Igor Pawłowski        PSP-1 Krapkowice    3.45
  13. Kacper Grabowski   PSP Żywocice          3.22
  14. Olaf Wójcik             PSSP-5 Krapkowice  3.02
  15. Jonasz Macion         SPSP Steblów          2.85
  16. Patryk Szafarczyk     SPSP Steblów          2.80

              Pchnięcie kulą

  1. Kamil Popiel           PSP Żywocice          10.05      
  2. Oliwier Machoń      ZSP Kórnica             9.52
  3. Kamil Sobczyk         PSP-1 Krapkowice    8.43
  4. Bohdan Dolodkyj     PSSP-5 Krapkowice  7.90
  5. Damian Wacław      PSP-1 Krapkowice    7.75
  6. Igor Wójcik             PSP-4 Krapkowice    7.60
  7. Alfred Kalus             ZSP Kórnica             7.60
  8. Jakub Kuflik             PSSP-5 Krapkowice  7.36
  9. Mateusz Storch       ZSP Kórnica             7.00
  10. Milan Jurczyk          PSSP-5 Krapkowice  6.70
  11. Paweł Cebula          PSP-1 Krapkowice    6.28
  12. Kewin Socha           SPSP Steblów          6.25
  13. Marcin Klaczek        PSSP-5 Krapkowice  5.25
  14. Piotr Wilk                 PSSP-5 Krapkowice  5.07

              Rzut piłeczka palantową

  1. Mateusz Dziekan     PSP-4 Krapkowice    50
  2. Kacper Brzozowski   PSSP-5 Krapkowice  44
  3. Piotr Schreiber       PSSP-5 Krapkowice  43
  4. Remigiusz Bielec     PSSP-5 Krapkowice  43
  5. Kamil Jendrusz        PSP Żywocice          41
  6. Miłosz Michałkiewicz  PSSP-5 Krapkowice  40
  7. Igor Pawłowski        PSP-1 Krapkowice    40
  8. Kamil Sobczyk         PSP-1 Krapkowice    40
  9. Thomas Panek         PSP Żywocice          39
  10. Bohdan Solodkyj     PSSP-5 Krapkowice  39
  11. Paweł Cebula          PSP-1 Krapkowice    39
  12. Kacper Sulmiński     PSP-1 Krapkowice    39
  13. Mateusz Matysek     PSSP-5 Krapkowice  39
  14. Michał muszyński    PSP-1 Krapkowice    39
  15. Milan Jurczyk          PSSP-5 Krapkowice  34
  16. Kewin Socha           SPSP Steblów          27

 

 

×

Wyszukaj w serwisie