Szkolna Liga Pływacka 12.06.2017 r. VI kolejka

W dniu 12.06.2017 r. odbyła się na pływalni DELFIN w Krapkowicach ostatnia, VI kolejka Szkolnej Ligi Pływackiej!

Zdecydowała ona o  wynikach końcowych całego cyklu zawodów, tym bardziej, że punkty w VI kolejce liczone były x 1.5 pkt!

Przedstawiamy zawodników, którzy stanęli na podium w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz stylach pływackich:

Klasa 1-2 Dziewczyny

Styl dowolny

  1. Nogaj Natalia           - 22,97      Steblów
  2. Pawleta Ewlina        - 25,20      PSP 1
  3. Kulpa Hania             - 25,91     PSP 1

Klasa 1-2 Chłopcy

Styl dowolny

  1. Ćwirko Michał           - 20,12     PSP 1
  2. Przybyłek Wiktor       - 20,37     ZSP 4
  3. Bień Jakub                - 20,72     PSP 1

Klasa 3-4 Dziewczyny

Styl dowolny

  1. Michalewska Letycja      - 17,98      PSSP 5
  2. Falkenberg Oliwia           - 21,66      PSSP 5
  3. Kuźnik Amelia                - 22,50      PSSP 5

Klasa 3-4 Chłopcy

Styl dowolny

  1. Biemek Kamil                  - 16,09       PSP 1
  2. Borysewicz Patryk           - 16,90      PSSP 5
  3. Serkis Maciej                   - 17,60      PSP 1

Klasa 3-4 Dziewczyny

Styl grzbietowy

  1. Michalewska Letycja           - 21,31       PSSP 5
  2. Dwernicka Laura                  - 24,66       Steblów
  3. Pientka Weronika                - 24,75      PSP 1

Klasa 3-4 Chłopcy

Styl grzbietowy

  1. Biemek Kamil                 - 20,03     PSP 1
  2. Borysewicz Patryk          - 20,75     PSSP 5
  3. Serkis Maciej                  - 24,13     PSP 1

Klasa 5-6 Dziewczyny

Styl dowolny

  1. Witek Sylwia                - 18,23          PSSP 5
  2. Krasowska Marta          - 18,45          Steblów
  3. Sikacka Aleksandra       - 20,15         ZSP 4

Klasa 5-6 Chłopcy

Styl dowolny

  1. Dziarmaga Maciej               - 15,24         ZSP 4
  2. Pawłowski Igor                    - 15,31         PSP 1
  3. Horzela Jakub                      - 17,71         ZSP 4

Klasa 5-6 Dziewczyny

Styl grzbietowy

  1. Gielnik Małgorzata               - 22,10         Żywocice
  2. Nowosielska Nikola              - 23,08         PSSP 5
  3. Lisicka Magdalena               - 23,33         PSP 1

Klasa 5-6 Chłopcy

Styl grzbietowy

  1. Socha Patryk                      - 19,54        Steblów
  2. Pawłowski Igor                    - 20,20        PSP 1
  3. Janicki Bartosz                   - 20,41        PSP 1

Klasa 5-6 Dziewczyny

Styl klasyczny

  1. Jadeszko Zofia                       - 25,52         PSSP 5
  2. Witek Sylwia                         - 27,55         PSSP 5
  3. Brodzińska Martyna               - 28,46         PSSP 5

Klasa 5-6 Chłopcy

Styl klasyczny

  1. Dziarmaga Maciej                   - 22,62         ZSP 4
  2. Horzela Jakub                        - 23,16         ZSP 4
  3. Grzejszczak Dawid                 - 23,31        ZSP 4

Gratulujemy zwycięzcą !

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie