Strona w przebudowie - przepraszamy za utrudnienia

Otwarte Mistrzostwa Krapkowic w Tenisie Ziemnym w grach podwójnych i pojedynczych o puchar burmistrza Krapkowic 2017 - III kolejka ( gry podwójne)

Tym razem zawodnicy rywalizowali w grach podwójnych. Do turnieju zgłosiło się 6 par, a dzięki Państwu Marii i Ingo Door z Niemiec turniej zyskał miano międzynarodowego! :)

Oto wyniki, oraz klasyfikacja końcowa:

Grupa I

Stróżyński A, Staszewski A – Waniowski W, Konopka D        2:0 (6:2, 6:2)

Waniowski W, Konopka D -  Lęcznar M, Jankowski A               0:2 ( 2:6, 3:6)

Lęcznar M, Jankowski A  -    Stróżyński A, Staszewski A            2:1 (4:6, 6:3, tie-break 10:4)

Grupa II   

Nastorowicz M, Lisicki M   -  Dorr M, Dorr I                                2:0 (6:2, 6:2)

Dorr M, Dorr I  -   Wrzeciono Ł, Smykała M                                 0:2 (2:6, 4:6)

Nastorowicz M, Lisicki M   -    Wrzeciono Ł, Smykała M           2:0  (7:5, 6:3)

Mecz o V miejsce

Waniowski W, Konopka D  -  Dorr M, Dorr I                               2:0  (6:2, 6:4)

Półfinał I

Stróżyński A, Staszewski A   -    Nastorowicz M, Lisicki M        2:0 (6:3, 7:6)

Półfinał II

Lęcznar M, Jankowski A  -   Wrzeciono Ł, Smykała M               2:1  (6:3, 4:6, tie-break 10:6)

Mecz o III miejsce

Nastorowicz M, Lisicki M     -      Wrzeciono Ł, Smykała M       2:0 (6:3, 6:4)

FINAŁ

Stróżyński A, Staszewski A   -     Lęcznar M, Jankowski A         2:1  (2:6, 6:3, tie-brack  10:6)

 

Klasyfikacja końcowa po III kolejkach:

  1. Staszewski Artur           150  pkt.
  2. Wrzeciono Łukasz         110 pkt.
  3. Stróżyński Antoni          100 pkt.
  4. Smykała Patryk             95 pkt.
  5. Nestorowicz Mariusz      87 pkt.
  6. Lisicki Maciej                 87 pkt.
  7. Miś Roman                    80 pkt.
  8. Gacka Łukasz               70 pkt.
  9. Waniowski Wiktor          60 pkt.
  10. Lęcznar Marek               45 pkt.
  11. Jankowski Andrzej          45 pkt.
  12. Konopka Dawid              40 pkt.
  13. Margos Artur                  40 pkt.
  14. Smykała Marek              35 pkt.
  15. Bogdan Łukasz              30 pkt.
  16. Dorr Maria                      25 pkt.
  17. Dorr Ingo                        25 pkt.
  18. Boruszek Paweł             12 pkt.
  19. Mielczarczyk Adam        10 pkt.

Zapraszamy na ostatnią – IV kolejkę Turnieju w dniu 19.08.2017 r.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie