GRAND PRIX OPOLSZCZYZNY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - KRAPKOWICE 29.07.2017 r.

W dniu 29.07.2017 r. na boiskach do siatkówki plażowej w Krapkowicach przy ul. Wrzosów, odbyło się GRAND PRIX Opolszczyzny amatorów. Rywalizacja toczyła się w 3 kategoriach tj.: mężczyzn, kobiet oraz w mikstach ! Łącznie w imprezie wzięło udział blisko 60 zawodniczek i zawodników z Opolszczyzny jak i z województw ościennych.

Rywalizacja toczyła się na 4 boiskach co jest rzadkością w naszym województwie. Jedynie Kędzierzyn – Koźle może pochwalić się również, możliwością zorganizowania zawodów na podobnej ilości boisk do siatkówki plażowej.

Imprezę, która odbyła się pod honorowym patronatem Burmistrza Krapkowic zorganizował Opolski Związek Piłki Siatkowej, natomiast współorganizatorem była Spółka z o.o. DELFIN,

Poziom organizacyjny jak i sportowy stał na wysokim poziomie o czym mogła przekonać się spora grupa kibiców, która odwiedziła tereny rekreacyjno sportowe przy ul. Wrzosów w Krapkowicach.

A oto najlepsze pary w poszczególnych kategoriach, którym nagrody wręczał Burmistrz Krapkowic, Pan Andrzej Kasiura oraz Prezes DELFIN Spółki z o.o., Pan Dariusz Broj.

KOBIETY:

  1. SOBOLEWSKA PAULINA, REJNO JOANNA
  2. MOCZKO JOANNA, PFEJFER INES
  3. PACZKOWSKA MARTYNA, RUSIN ANGELIKA

MĘŻCZYŹNI:

  1. CIACH TOMASZ, SACHNIK GRACJAN
  2. STOGNIEW PIOTR, STOGNIEW MICHAŁ
  3. BĄK SZYMON, LUBER ARKADIUSZ

MIKSTY:

  1. REJNO JOANNA, LUBER ARKADIUSZ
  2. MOCZKO JOANNA, KNAPIAK ANDRZEJ
  3. BUCHANIEWICZ AGNIESZKA, KOSTERA KAZIMIERZ

Gratulujemy zwycięzcom!!!!

relacja z turnieju w TVP 3 pod linkiem:

http://opole.tvp.pl/33414439/30-lipca-2017

fotorelacja:

 

 

×

Wyszukaj w serwisie