JAKO SZKOLNA LIGA PŁYWACKA 2017/2018

Ruszyła III edycja JAKO SZKOLNEJ LIGI PŁYWACKIEJ 2017/2018

Po raz kolejny uczniowie szkół podstawowych Gminy Krapkowice biorą udział w rozgrywkach Jako Szkolnej Ligi Pływackiej, której organizatorem jest DELFIN Spółka z o.o. Bardzo mocno w organizację zawodów zaangażowani są nauczyciele wychowania fizycznego szkół biorących udział  w lidze! . Z roku na rok wzrasta poziom sportowy, organizacyjny, a także zainteresowanie ligą. Chęć współpracy wyraziły osoby oraz firmy, dzięki którym zawodnicy mają szanse wylosowania cennych nagród niespodzianek.

Są to:

JAKO Partner OPOLE -sprzęt sportowy - Krystian Golec

Logo JAKO.jpeg

SMYKAŁA - zegarmistrz,  jubiler - Paweł Smykała

Kopia logo_smykała_kolor.jpeg

STUDIO ARCHITEKTURY - Piotr Ćwirko

logo P. Ćwirko.png

RED PEPPER, VERONA - Marcin Morawiec

logo-redpepper.png

Bardzo dziękujemy za wsparcie i współpracę, dzięki której z pewnością wzrośnie ranga i prestiż ligi.

Przypominamy, iż pod adresem www.slp-krapkowice.pl znajda Państwo wszystkie wyniki oraz klasyfikacje zarówno zawodników jak i szkół!

Przedstawiamy najlepszych 3 zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców:

chłopcy  klasy I-II    styl: dowolny

1. Przybyłek Wiktor  PSP 5 -  18,82

2. Ćwirko Dominik  PSP 1 - 19,40

3. Bień Jakub  PSP 1 - 19,66

dziewczęta klasy I-II    styl: dowolny

1. Pluta Zuzanna PSP 4 - 27,97

2. Felczak Apolonia  PSP 4 - 28,31

3. Burczak Natalia PSSP 5 - 28,50

chłopcy klasy III - IV   styl dowolny

1. Biemek Kamil PSP 2 - 15,09

2. Borysewicz Patryk PSSP 5 - 15,37

3. Rigol Tomasz PSP 4 - 18,28

chłopcy klasy III - IV    styl grzbietowy

1. Biemek Kamil PSP 1 - 19,40

2. Borysewicz Patryk PSSP 5 - 20,01

3. Kucharczyk Franciszek PSSP 5 - 22,78

dziewczęta klasy III - IV    styl dowolny

1. Piętka Weronika PSP 1 - 20,09

2. Nogaj Natalia SPSP Steblów - 20,69

3. Falkenberg Oliwia PSSP 5 - 21,31

dziewczęta klasy III - IV     styl grzbietowy

1. Marciszewska Aleksandra PSP 1 - 21,66

2. Piętka Weronika PSP 1 - 23,60

3. Pawleta Ewelina PSP 1 - 26,22

chłopcy klasy V-VI    styl dowolny

1. Pawłowski Igor PSP 1 - 15,13

2. Nowakowski Krzysztof PSSP 5 - 15,84

3. Szendzielorz Alan PSP Żywocice - 16,56

chłopcy klasy V - VI     styl grzbietowy

1. Morawiec Pascal PSP Żywocice - 19,90

2. Pawłowski Igor PSP 1 - 20,31

3. Kopeć Jakub PSP 1 - 21,28

chłopcy klasy V - VI    styl klasyczny

1. Nowakowski Krzysztof PSSP 5 - 20,22

2. Grzejszczak Dawid PSSP 5 - 22,12

3. Wójcik Mateusz  PSP 1 - 22,30

dziewczęta klasy V - VI       styl dowolny

1.  Michalewska Letycja PSSP 5 - 17,20

2. Krasowska Marta  SPSP Steblów - 18,04

3. Szalecka Amelia PSP 1  - 19,38

dziewczęta klasy V-VI      styl grzbietowy

1. Michalewska Letycja PSSP 5 - 20,41

2. Lisicka Magdalena PSP 1 - 23,00

3. Dwernicka Laura SPSP Steblów - 23,75

dziewczęta klasy V - VI    styl klasyczny

1. Jadeszko Zofia PSSP 5 - 26,36

2. Marciszewska Małgorzata PSP 1 - 27,40

3. Wierdak Michalina PSP 1 - 28,72

Klasyfikacja szkół po I kolejce:

1 PSP nr 1 548 pkt
2 PSSP nr 5 440 pkt
3 PSP nr 4 201 pkt
4 PSP Żywocice 193 pkt
5 SPSP Steblów 124 pkt

Galeria:

 

 

×

Wyszukaj w serwisie