NOWOROCZNE RODZINNE ZAWODY PŁYWACKIE 2018

Blisko 50 zawodniczek i zawodników rywalizowało w Noworocznych Rodzinnych Zawodach Pływackich 2018.

Rywalizacja toczyła się w 4 kategoriach wiekowych w podziale na chłopców i dziewczynki ( przedszkolaki, klasy I, klasy II - III, klasy IV - VI) oraz w  kategoriach rodzinnych.

Zawodniczki i zawodnicy w kategoriach I, II, III rywalizowali na dystansie 25 m, zawodnicy kategorii IV rywalizowali na dystansie dwukrotnie dłuższym.

Przedstawiamy wszystkie wyniki w poszczególnych kategoriach:

Kategoria I przedszkolaki - dziewczyny

  1. Wójt Julia - 29,18
  2. Orszak Lena - 44,91
  3. Bojaryn Julia - 47,06
  4. Ozaist Zofia - 1,25

Kategoria I przedszkolaki - chłopcy

  1. Rigol Bartek - 1,17,82
  2. Rzatkowski Dawid - 1,21,43

Kategoria II klasy I - chłopcy

  1. Szydłowski Wiktor - 25,04
  2. Ozaist Adam - 28,41
  3. Gniot Wiktor - 31,32

Kategoria III, klasy II - III - dziewczyny

  1. Kużaj Lena - 18,22
  2. Malkusz Alicja - 20,43
  3. Hejna Kamila - 21,84
  4. Nogaj Natalia - 22,48
  5. Orszak Wiktoria - 23,90
  6. Stysiał Oliwia - dyskw.

Kategoria III, klasy II - III - chłopcy

  1. Przybyłek Wiktor - 18,13
  2. Gniot Patryk - 20,83
  3. Gromala Bartek - 29,40
  4. Koźma Kacper - 33,67

Kategoria IV, klasy IV - VI - dziewczyny

  1. Kużaj Paulina - 31,81
  2. Biernat Liwia - 32,22
  3. Michalewska Letycja - 39-59
  4. Rutkowska Lena - 44,63
  5. Marciszewska Ola - 47,88

Kategoria IV, klasy IV - VI - chłopcy

  1. Biemek Kamil - 34,41
  2. Borysewicz Patryk - 37,53
  3. Janicki Bartek - 37,63
  4. Jendrusch Fabian - 41,97
  5. Hryniewiecki Artur - 50,56
  6. Nowakowski Krzysztof - dyskw.
  7. Brunetko Jakub - 51,00 PK

Kategoria Rodzinna I - przedszkolaki

  1. Wójt, Julia, Maciej - 46,66
  2. Ozaist Zosia, Piotr - 1,30,22

Kategoria Rodzinna II - klasy I

  1. Szydłowski Wiktor, Łukasz - 40,75
  2. Ozaist Adam, Piotr - 47,70
  3. Gniot Maciej, Katarzyna - 51,70

Kategoria Rodzinna III - klasy II - III

  1. Kużaj Lena, Maciej - 36,14
  2. Przybyłek Wiktor, Grzegorz - 36,66
  3. Gniot Patryk, Katarzyna - 39,00
  4. Gromala Bartek, Paweł - 42,71
  5. Koźma Kacper, Karol - 52,50

Kategoria Rodzinna IV - klasy IV - VI

  1. Kużaj Paulina, Asia - 31,72
  2. Biernat Liwia, Sławomir - 36,39
  3. Hryniewicki Artur, Jarosław - 39,40
  4. Borysewicz Patryk, Bartłomiej - 40,79

Organizatorem zawodów była DELFIN Spółka z o.o. oraz nauka pływania MANTA.

Dziękujemy uczestnikom, kibicom,a także sędziom zawodów.

Do zobaczenia na kolejnych rodzinnych zmaganiach na pływalni DELFIN!

 

 

 

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie