JAKO SZKOLNA LIGA PŁYWACKA - III kolejka 06.03.2018 r.

W dniu 06.03.2018 r. odbyła się na pływalni DELFIN w Krapkowicach III kolejka Szkolnej Ligi Pływackiej!

Padły nowe rekordy, a rywalizacja była jak zawsze niezwykle zacięta! Na stronie www.slp-krapkowice.pl możecie Państwo sprawdzić klasyfikację indywidualną, a także punkty zdobyte przez poszczególne szkoły po III kolejkach.

Jak zwykle spośród zawodników rozlosowano nagrody sportowej firmy JAKO w postaci plecaków, czapek, bidonów oraz worków!

III kolejka - wyniki

Klasa 1-2 Dziewczyny

Styl dowolny

  1. Felczak Apolonia          - 24,63   ZSP 4
  2. Majdzińska Anna          - 27,19   PSP 1
  3. Różycka  Ida                  - 27,81   PSP 1

Klasa 1-2 Chłopcy

Styl dowolny

  1. Przybyłek Wiktor                 - 17,66    ZSP 4
  2. Ćwirko Dominik                 - 19,19    PSP 1
  3. Kucharczyk Franciszek     - 19,76    PSSP 5

Klasa 3-4 Dziewczyny

Styl dowolny

  1. Marciszewska Aleksandra    - 19,42    PSP 1
  2. Pientka Weronika                   - 19,84    PSP 1
  3. Falkenberg Oliwia                  - 20,22    PSSP 5

Klasa 3-4 Chłopcy

Styl dowolny

  1. Biemek Kamil                  - 14,58       PSP 1
  2. Borysewicz Patryk           - 15,43       PSSP 5
  3. Rigol Tomasz                  -  18,09      ZSP 4

Klasa 3-4 Dziewczyny

Styl grzbietowy

  1. Marciszewska Aleksandra    - 21,01   PSP 1
  2. Pientka Weronika                   - 22,93   PSP 1
  3. Nogaj Natalia                          - 23,78   Steblów

Klasa 3-4 Chłopcy

Styl grzbietowy

  1. Biemek Kamil                 - 18.09     PSP 1
  2. Borysewicz Patryk          - 18.67     PSSP 5
  3. Przybyłek Wiktor             - 21,37     ZSP 4

Klasa 5-6 Dziewczyny

Styl dowolny

  1. Michalewska Letycja      - 16,82     PSP 1
  2. Krasowska Marta            - 17,63     Steblów
  3. Glombik Sara                  - 19,13     PSP 1

Klasa 5-6 Chłopcy

Styl dowolny

  1. Pawłowski Igor                     - 14,81    PSP 1
  2. Nowakowski Krzysztof         - 15,19    PSSP 5
  3. Serkis Maciej                        - 15,90     PSP 1

Klasa 5-6 Dziewczyny

Styl grzbietowy

  1. Michalewska Letycja          - 19,56      PSSP 5  
  2. Lisicka Magdalena              - 23,09     PSP 1
  3. Krasowska Marta                - 23,65      Steblów

Klasa 5-6 Chłopcy

Styl grzbietowy

  1. Morawiec Pascal            - 19,44      Żywocice
  2. Pawłowski Igor               - 19,73      PSP 1
  3. Serkis Maciej                  - 20,97      PSP 1

Klasa 5-6 Dziewczyny

Styl klasyczny

  1. Jadeszko Zofia                       - 25,52         PSSP 5
  2. Witek Sylwia                         - 27,55         PSSP 5
  3. Brodzińska Martyna               - 28,46         PSSP 5

Klasa 5-6 Chłopcy

Styl klasyczny

  1. Nowakowski Krzysztof         - 19,02       PSSP 5
  2. Kopeć Jakub                         - 23,56       PSP 1
  3. Wójcik Mateusz                     - 23,60      PSP 1

Gratulujemy zwycięzcą !

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie