XXI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ im. A. ROSZKOWIAKA O PUCHAR BURMISTRZA KRAPKOWIC

8 drużyn wzięło udział w XXI turnieju piłki siatkowej im. Andrzeja Roszkowiaka o Puchar Burmistrza Krapkowic.

Uroczystego otwarcia oraz przywitania drużyn dokonała Pani Maria Roszkowiak wraz z Burmistrzem Krapkowic Andrzejem Kasiurą.

Po raz pierwszy turniej odbył się w hali im. W. Piechoty przy ul. Kilińskiego 3 w Krapkowicach, gdzie rywalizacja toczyła się na dwóch boiskach. Zespoły mogły również przygotowywać się do meczów na trzecim boisku treningowym.

Poziom wydaje się z roku na rok coraz wyższy, a drużyny prezentują wysoki wyrównany poziom!

Spotkania rozstrzygała dwójka sędziowska w osobach Panów Mieczysława Kuleszy oraz Józefa Glińskiego.

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały z rąk Pani Marii Roszkowiak pamiątkowe koszulki oraz dyplomy. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna PV MASTOIDEA Krapkowice, która zrewanżowała się za ubiegłoroczny finał drużynie METY Dobrodzień!

Przedstawiamy wyniki spotkań:

Gr I

  KS Brożec - Kawior Opole   0:2

  Meta Dobrodzień - KS Koniczyna Opole   1:2

 Meta Dobrodzień - Kawior Opole    2:1

  KS Koniczyna Opole - KS Brożec    2:1

  KS Brożec – Meta Dobrodzień     0:2

  Kawior Opole – KS Koniczyna Opole   2:1

tabela po fazie grupwej:

1 . Kawior Opole                 6 pkt

2. Meta Dobrodzień            6 pkt

3. KS Koniczyna Opole      5 pkt

4. KS Brożec                        1 pkt

 

Gr II

 Moniuszki Terraccon - pol – Kamyki Kamień Śl.        2:1

 PV Mastoidea Krapkowice – Samatix K – Koźle        1:2

 PV Mastoidea Krapkowice – Kamyki Kamień Śl.        2:0

Samatix K - Koźle  - Moniuszki Terraccon - pol            2:0

Moniuszki Terraccon - pol – PV Mastoidea Kr-ce        1:2

Kamyki Kamień Śl. – Samatix  K - Koźle                         2:0

Tabela po fazie grupowej:

1. Samatix K - Koźle                                      8 pkt

2. PV Mastoidea Krapkowice                      6 pkt

3. Moniuszki - Terracccon - pol                   3 pkt

4. Kamyki Kamień Śl.                                   1 pkt

Mecz o miejsce VII

KS Brożec - Kamyki Kamień Śl.             2:0 ( 21;19, 21:18

Mecz o miejsce V

KS Koniczyna Opole - Moniuszki Terraccon - pol    2: 0 ( 21:17, 21: 10)

Półfinały

Meta Dobrodzień - Samatix K-Koźle                  2:1  ( 19:21, 21:18, 15:12)

PV Mastoidea Krapkowice - Kawior Opole      2:1  ( 24:26, 21:19, 15:13)

Mecz o III miejsce

Kawior Opole - Samatix K - Koźle                     2:0  ( 22:20, 23:21)

FINAŁ

PV Mastoidea Krapkowice - Meta Dobrodzień      2:0  (21:13, 23:21)

Fotorelacja

 

 

 

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie