JAKO SZKOLNA LIGA PŁYWACKA IV kolejka

W dniu 28.03.2018 r. odbyła się na pływalni DELFIN w Krapkowicach IV kolejka Szkolnej Ligi Pływackiej!

Na stronie www.slp-krapkowice.pl możecie Państwo sprawdzić klasyfikację indywidualną, a także punkty zdobyte przez poszczególne szkoły po IV kolejkach.

Ponowna porcja nagród trafiła do dziesięciu szczęśliwców, którzy w drodze losowania otrzymali gadżety sportowe firmy JAKO, a także vouchery do pizzerii RED PEPPER oraz VERONA. Dziękujemy naszym PARTNEROM za przygotowanie nagród niespodzianek!

IV kolejka - wyniki

Klasa 1-2 Dziewczyny

Styl dowolny

  1. Majdzińska Anna          - 25,71   PSP 1
  2. Burczak Natalia            - 26,38   PSSP 5
  3. Różycka  Ida                  - 28,03   PSP 1

Klasa 1-2 Chłopcy

Styl dowolny

  1. Przybyłek Wiktor                 - 17,88    ZSP 4
  2. Ćwirko Dominik                 - 19,47    PSP 1
  3. Bień Jakub                          - 19,78    PSP 1

Klasa 3-4 Dziewczyny

Styl dowolny

  1. Pientka weronika                    - 17,78    PSP 1
  2. Marciszewska Ola                   - 18,66    PSP 1
  3. Nogaj Natalia                           - 20,32    Steblów

Klasa 3-4 Chłopcy

Styl dowolny

  1. Biemek Kamil                  - 15,04       PSP 1
  2. Borysewicz Patryk           - 15,34       PSSP 5
  3. Rigol Tomasz                  -  17,66      ZSP 4

Klasa 3-4 Dziewczyny

Styl grzbietowy

  1. Marciszewska Aleksandra    - 21,72    PSP 1
  2. Pientka Weronika                   - 22,10    PSP 1
  3. Falkenberg Oliwia                  - 24,28    PSSP 5

Klasa 3-4 Chłopcy

Styl grzbietowy

  1. Borysewicz Patryk          - 18.28     PSSP 5
  2. Biemek Kamil                 - 18.53     PSP 1
  3. Przybyłek Wiktor              - 22,25     ZSP 4

Klasa 5-6 Dziewczyny

Styl dowolny

  1. Michalewska Letycja      - 17,12     PSP 1
  2. Krasowska Marta            - 17,41    Steblów
  3. Przybyłek Aleksandra      - 18,93   ZSP 4

Klasa 5-6 Chłopcy

Styl dowolny

  1. Pawłowski Igor                     - 14,53     PSP 1
  2. Nowakowski Krzysztof         - 15,19    PSSP 5
  3. Serkis Maciej                        - 15,81     PSP 1

Klasa 5-6 Dziewczyny

Styl grzbietowy

  1. Michalewska Letycja           - 20,15      PSSP 5  
  2. Bergiel Weronika                 - 22,34      PSSP 5
  3. Krasowska Marta                - 22,94      Steblów

Klasa 5-6 Chłopcy

Styl grzbietowy

  1. Morawiec Pascal            - 19,22       Żywocice
  2. Pawłowski Igor               - 19,38       PSP 1
  3. Serkis Maciej                   - 20,25      PSP 1

Klasa 5-6 Dziewczyny

Styl klasyczny

  1. Marciszewska Małgorzata       - 23,57        PSP 1
  2. Jadeszko Zofia                          - 24,43        PSSP 5
  3. Wierdak Michalina                    - 26,53        PSP 1

Klasa 5-6 Chłopcy

Styl klasyczny

  1. Nowakowski Krzysztof         - 19,22       PSSP 5
  2. Grzejszczak Dawid               - 22,37       PSSP 5
  3. Kopeć Jakub                          - 22,60      PSP 1

Gratulujemy zwycięzcą !

 

 

×

Wyszukaj w serwisie