FINAŁOWY TURNIEJ PIŁKRASKIEJ LIGI DELFINA - ŻAKÓW

Na boiskach Krapkowickiego Orlika przy ul. Wrzosów, zakończyła się II edycja Piłkarskiej Ligi DELFINA dla żaków ( rocznik 2010 i młodsi).

6 drużyn, 5 weekendów, 70 zawodników, setki akcji i zdobytych goli i tyle samo bramkarskich interwencji, mnóstwo emocji i ogromna radość z gry zawodników! Tym właśnie charakteryzowała się Piłkarska Liga Delfina rocznika 2010!

Finałowy turniej odbył się w słoneczną niedzielę (08.04.2018 r.) na dwóch boiskach Krapkowickiego Orlika! Bardzo duża grupa rodziców dopingowała i podziwiała piłkarskie umiejętności swoich małych "gwiazd". W turnieju finałowym drużyny grały w systemie każdy z każdym w meczach trwających 20 min. Wszyscy zawodnicy otrzymali na koniec sportowej rywalizacji pamiątkowe medale, a rywalizujące ze sobą drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy. Najlepszym zawodnikom wręczone zostały pamiątkowe statuetki:

NAJLEPSZY ZAWODNIK - JABORSKI PIOTR - ODRA OPOLE

NAJLEPSZY BRAMKARZ - ZIELASKIEWICZ RAFAŁ - TS CHEMIK KĘDZIERZYN - KOŹLE

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU - DUK DAMIAN - LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD

KRÓL STRZELCÓW RZUTÓW KARNYCH - AMBROS PIOTR - UKS SPIDERS KRAPKOWICE

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA - KAMPKA ZUZIA - LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD

Drużyny:

  • MKS GOGOLIN
  • TS CHEMIK KĘDZIERZYN - KOŹLE
  • LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD
  • ODRA OPOLE
  • AKADEMIA GKS PIOMAR TARNÓW OP. - PRZYWORY
  • UKS SPIDERS KRAPKOWICE

Dziękujemy za udział w Piłkarskiej Lidze DELFINA żaków wszystkim zawodnikom, trenerom oraz niezawodnym jak zwykle rodzicom, zapraszając jednocześnie na kolejną ( III już) edycję PLD dla żaków 2019!. Tym razem rywalizować będą zawodnicy rocznika 2011 i młodsi!

Obszerna fotorelacja z turnieju finałowego:

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie