JAKO SZKOLNA LIGA PŁYWACKA V KOLEJKA

V kolejka SLP za nami !

Przedstawiamy jak zwykle najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach!

Wszystkie wyniki możecie Państwo zobaczyć na www.slp-krapkowice.pl

Jak zwykle wśród uczestników rozlosowano cenne nagrody (sportowe gadżety firmy JAKO) oraz karnety od pizzerii RED PEPPER oraz VERONA!

Dziękujemy naszym sponsorom!

Klasa 1-2 Dziewczyny

Styl dowolny

  1. Nogaj Natalia                - 21,03   Steblów
  2. Pluta Zuzanna                - 26,38   ZSP 4
  3. Majdzińska Anna           - 25,64   PSP 1

Klasa 1-2 Chłopcy

Styl dowolny

  1. Przybyłek Wiktor                 - 17,44    ZSP 4
  2. Ćwirko Dominik                 - 18,56    PSP 1
  3. Gromala Bartosz                  - 19,66    PSSP 5

Klasa 3-4 Dziewczyny

Styl dowolny

  1. Pientka Weronika                    - 17,92    PSP 1
  2. Marciszewska Ola                   - 18,81    PSP 1
  3. Falkenberg Oliwia                   - 20,68    PSSP 5

Klasa 3-4 Chłopcy

Styl dowolny

  1. Biemek Kamil                  - 14,81      PSP 1
  2. Borysewicz Patryk           - 15,31       PSSP 5
  3. Rigol Tomasz                  -  17,72      ZSP 4

Klasa 3-4 Dziewczyny

Styl grzbietowy

  1. Pientka Weronika                   - 20,97    PSP 1
  2. Marciszewska Aleksandra      - 21,56    PSP 1
  3. Kuźnik Amelia                        - 24,36    PSSP 5

Klasa 3-4 Chłopcy

Styl grzbietowy

  1. Biemek Kamil                 - 17,82     PSP 1
  2. Borysewicz Patryk            - 18.93     PSSP 5
  3. Przybyłek Wiktor              - 21,13    ZSP 4

Klasa 5-6 Dziewczyny

Styl dowolny

  1. Michalewska Letycja      - 16,44     PSP 1
  2. Krasowska Marta            - 17,13    Steblów
  3. Wierdak Michalina          - 17,40   PSP 1

Klasa 5-6 Chłopcy

Styl dowolny

  1. Pawłowski Igor                     - 14,71     PSP 1
  2. Nowakowski Krzysztof         - 14,75    PSSP 5
  3. Prażnowski Jacek                   - 16,22    ZSP 4

Klasa 5-6 Dziewczyny

Styl grzbietowy

  1. Michalewska Letycja           - 19,58      PSSP 5  
  2. Witek Sylwia                       - 20,56      PSSP 5
  3. Bergiel Weronika                - 22,91      PSSP 5

Klasa 5-6 Chłopcy

Styl grzbietowy

  1. Pawłowski Igor                - 18,25      PSP 1
  2. Morawiec Pascal             - 18,77       Żywocice
  3. Kopeć Jakub                    - 20,10      PSP 1

Klasa 5-6 Dziewczyny

Styl klasyczny

  1. Marciszewska Małgorzata        - 25,34        PSP 1
  2. Wierdak Michalina                    - 25,81        PSP 1
  3. Przybyłek Aleksandra               - 27,03        ZSP 4

Klasa 5-6 Chłopcy

Styl klasyczny

  1. Nowakowski Krzysztof         - 19,34      PSSP 5
  2. Grzejszczak Dawid               - 20,50       PSSP 5
  3. Kopeć Jakub                          - 22,46      PSP 1

Gratulujemy zwycięzcą !

 

 

×

Wyszukaj w serwisie