SZKOLNA LIGA PŁYWACKA 2018/2019

Wznowiła swe zmagania SZKOLNA LIGA PŁYWACKA 2018/2019

Tym razem organizatorzy postanowili rozbudować zmagania pływaków szkół podstawowych o klasy VII - VIII. Najstarsze zawodniczki i zawodnicy rywalizują na dystansie 50 m w trzech stylach pływackich ( dowolny, grzbiet oraz klasyk). Rywalizacja w pozostałych rocznikach odbywa się na wcześniejszych zasadach tzn.:

Klasy I - II  25m,  styl dowolny

Klasy III - IV  25m, styl dowolny oraz grzbiet

Klasy V-VI styl 25 m, dowolny, grzbiet oraz klasyk

Szkolną Ligę Pływacką 2018/2019 otworzył Wiceburmistrz Krapkowic Pan Andrzej Brzezina, życząc wszystkim zawodnikom pobijania życiowych rekordów oraz świetnej zabawy. Dziękujemy również za wsparcie firmie JAKO - Krystian Golec oraz pizzerii RED PEPPER i VERONA za ufundowanie nagród dla uczestników Ligi.

Przedstawiamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz stylach:

Klasy I -II Dziewczęta

1. Nosol Paulina PSP Żywocice - 25:28

2. Glombik Michalina PSP 1 - 25:89

3. Bielec Emilia PSP 1 - 26:19

 

Klasy I-II Chłopcy

1. Pajączkowski Igor ZSP 4 - 20:47

2. Kościółek Borys PSSP 5 - 20:68

3. Ozaist Adam ZSP 4 - 22:75

 

Klasy III - IV Dziewczęta

styl dowolny

1. Nogaj Natalia SPSP Steblów - 19:45

2. Kaufman Laura SPSP Steblów - 21:10

3. Pluta Zuzanna ZSP 4 - 23:07

 

Klasy III - IV Chłopcy

Styl dowolny

1. Ćwirko Michał PSP 1 15:25

2. Przybyłek Wiktor ZSP 4 16:49

3. Ćwirko Dominik PSP 1 17:18

 

Klasy III - IV Dziewczęta

Styl grzbietowy

1. Nogaj Natalia SPSP Steblów - 22:41

2. Burczak Natalia PSSP 5 - 23:75

3. Kaufman Laura SPSP Steblów - 24:74

 

Klasy III - IV Chłopcy

Styl grzbietowy

1. Ćwirko Michał PSP 1 - 19:29

2. Przybyłek wiktor ZSP 4 - 19:38

3. Ćwirko Dominik PSP 1 - 20:25

 

Klsasy V - VI Dziewczęta

Styl dowolny

1. Pientka Weronika PSP 1 - 17:50

2. Marciszewska Aleksandra PSP 1 - 17:63

3. Falkenberg Oliwia PSSP 5 - 19:00

 

Klasy V - VI Chłopcy

Styl dowolny

1. Biemek KAmil PSP 1 - 14:40

2. Borysewicz Patryk PSSP 5 - 14:99

3. Serkis MAciej PSP 1 - 16:06

 

Klasy V - VI Dziewczęta

Styl grzbietowy

1. Marciszewska Aleksandra PSP 1 - 19:25

2. Pientka Weronika PSP 1 - 21:25

3. Kuźnik Amelia PSSP 5 - 22:75

 

Klasy V - VI Chłopcy

Styl grzbietowy

1. Borysewicz Patryk PSSP 5 - 18:75

2. Połeć Szymon PSP 1 - 20:07

3. Jendrusch Fabian PSP 1 - 21:93

 

Klasy V - VI Dziewczęta

Styl klasyczny

1. Marciszewska Małgorzata PSP 1 - 22:31

2. Glombik Sara PSP 1 - 27:00

3. Cieślińska Natalia PSP 1 - 31:47

 

Klasy V-VI Chłopcy

Styl klasyczny

1. Biemek Kamil PSP 1 - 19:44

2. Serkis Maciej  PSP 1 - 22:34

3. Rigol Tomasz ZSP 4 - 23:43

 

Klasy VII - VIII Dziewczęta

Styl dowolny - 50 m

1. Michalewska Letycja PSSP 5 - 38: 47

2. Krasowska Marta SPSP Steblów - 39:64

3. Przybyłek Aleksandra ZSP 4 - 40:94

 

Klasy VII - VIII Chłopcy

Styl dowolny - 50 m

1. Nowakowski Krzysztof PSSP 5 - 31:21

2. Dziarmaga Maciej ZSP 4 - 32:28

3. Kulpa Piotr PSP 1 - 32:34

 

Klasy VII - VIII Dziewczęta

Styl grzbietowy 50 m

1. Gielnik Małgorzata PSP Żywocice - 48:56

2. Nowosielska Nikola PSP 5 - 50:76

3. Lisicka Magdalena PSP 1 - 51:03

 

Klasy VII - VIII Chłopcy

Styl grzbietowy - 50 m

1. Janicki Bartosz PSP 1 - 38:50

2. Kopeć Jakub PSP 1 - 41:22

3. Morawiec Pascal PSP Żywocice - 41:73

 

Klasy VII - VIII Dziewczęta

Styl klasyczny - 50 m

1. Kopiec Karolina PSP Żywocice - 1:04,12

2. Lisicka Magdalena  PSP 1 - 1:07,78

3. Skrzypiec Patrycja PSP Żywocice - 1:28,10

 

Klasy VII - VIII Chłopcy

Styl klasyczny - 50 m

1. Nowakowski Krzysztof PSP 5 - 38:12

2. Dziarmaga Maciej PSP 1 - 40:84

3. Kulpa Piotr PSP 1 - 41:59

logo-redpepper.png, Logo JAKO.jpeg, Pizzeria-Werona.jpeg

Fotorelacja:

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie