III oraz IV kolejka HALOWEJ LIGI DELFINA

Za nami kolejne emocje piłkarskie związane z HALOWĄ LIGĄ DELFINA młodzików rocznika 2006 i młodsi!

Oto wyniki i tabela po IV kolejkach!

RTS Odra Koźle II - KS Cisowa 3:4
Victoria Żyrowa - Spiders Krapkowice II 2:2
KS Cisowa - RTS Odra Koźle II 7:4
Spiders Krapkowice II - Victoria Żyrowa 2:3
Fortuna Głogówek - Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:2
AP Otmęt Krapkowice - Striker Mechnice 3:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Fortuna Głogówek 4:0
Striker Mechnice - AP Otmęt Krapkowice 4:4

Klasyfikacja strzelców 2 Liga:

1. Miłosz Obłaczyński (AP Otmęt Krapkowice) - 10 goli
2. Fabian Wronka (AP Otmęt Krapkowice) - 8 goli
3. Rafał Matuszek (KS Cisowa) - 7 goli
4. Daniel Kudla (KS Cisowa) - 6 goli

TABELA II liga:

  1. KS Cisowa                                    12 pkt   27:18
  2. Chemik K – Koźle                         8 pkt    10:4
  3. Striker Mechnice                           8 pkt    11:8
  4. UKS Spiders Krapkowice II          5 pkt     9:8
  5. Victoria Żyrowa                             5 pkt    7:8
  6. Fortuna Głogówek                         2 pkt    3:9
  7.  RTS Odra Koźle II                          1 pkt    10:16
  8. AP Otmęt Krapkowice                   1 pkt    18:24

Wyniki I liga:

MKS Gogolin - LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd 1:0
Spiders Krapkowice - Orzeł Źlinice 7:2
LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd - MKS Gogolin 3:6
Orzeł Źlinice - Spiders Krapkowice 3:5
RTS Odra Koźle - GKS Piomar Tarnów Opolski 3:2
UKP GOL Opole - Rodło Opole 0:7
GKS Piomar Tarnów Opolski - RTS Odra Koźle 1:4
Rodło Opole - UKP GOL Opole 13:0

Klasyfikacja strzelców 1 Liga:

1. Patrick Lipok (Rodło Opole) - 15 goli
2. Tomasz Hornatkiewicz (MKS Gogolin) - 7 goli
3. Adam Rydzewski (Szkółka Piłkarska Ujazd) - 6 goli
3. Mateusz Lasek (Rodło Opole) - 6 goli
3. Szymon Copik (Orzeł Źlinice) - 6 goli

 

TABELA I liga:

  1. Rodło Opole                                           12 pkt       36:0
  2. UKS Spiders Krapkowice                      12 pkt       23:9
  3. MKS Gogolin                                          12 pkt       17:6
  4. LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd             6 pkt         16:8
  5. RTS Odra Koźle                                      6 pkt         7:19
  6. GKS Piomar Przywory – Tarnów Op.    0 pkt        7:18
  7. Orzeł Źlinice                                           0 pkt         8:23
  8. UKP GOL Opole                                      0 pkt         1:33

 

 

×

Wyszukaj w serwisie