XXII turniej piłki siatkowej amatorów im. ANDRZEJA ROSZKOWIAKA o puchar Burmistrza Krapkowic

5 drużyn wzięło udział w XXII turnieju piłki siatkowej im. Andrzeja Roszkowiaka o Puchar Burmistrza Krapkowic. Uroczystego otwarcia oraz przywitania drużyn dokonał Burmistrz Krapkowic Andrzeje Kasiura.

Drugi raz z rzędu turniej odbył się w hali im. W. Piechoty przy ul. Kilińskiego 3 w Krapkowicach, gdzie rywalizacja toczyła się na dwóch boiskach. Zespoły mogły również przygotowywać się do meczów na trzecim boisku treningowym.

Amatorskie drużyny z województwa opolskiego pokazały po raz kolejny, że piłka siatkowa w Polsce stoi na wysokim poziomie nie tylko w wersji zawodowej! Spotkania rozstrzygała trójka sędziowska w osobach Panów Mieczysława Kuleszy, Józefa Glińskiego oraz Zbigniewa Warmuza.

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały na koniec siatkarskich zmagań pamiątkowe koszulki oraz dyplomy z rąk córek oraz wnucząt św. pamięci Burmistrza Andrzeja Roszkowiaka. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna TOWER Opole, a MVP turnieju zawodnik zwycięskiej drużyny Kamil Goździewicz. Rywalizacja toczyła się w systemie każdy z każdym.

Przedstawiamy końcową klasyfikację:

                                                                                                           pkt

  1. TOWER OPOLE                                                                   10
  2. AUTO TECH KS KONICZYNA OPOLE                                9
  3. META DOBRODZIEŃ                                                           6
  4. ISKRA ZIMNICE                                                                   6
  5. MONIUSZKI TERRACCON - POL KRAPKOWICE               0

Galeria:

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie