AMATOR 2019 - relacja

Już po raz kolejny Delfin Spółka z o.o. miała przyjemność być współorganizatorem wraz z Opolskim Związkiem Piłki Siatkowej turnieju AMATOR 2019.

Kolejna edycja odbyła się w dniu 13.04.2019 r. a jej przebieg miał miejsce w hali widowiskowo – sportowej im. W. Piechoty przy ul. Kilińskiego 3 w Krapkowicach. Honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Krapkowic – Andrzej Kasiura.

Na parkiecie Krapkowickiej hali o miano najlepszej amatorskiej ekipy w piłce siatkowej województwa opolskiego rywalizowało 12 drużyn (120 zawodników). Po wielu godzinach sportowej rywalizacji mistrzem okazała się drużyna SAMATIX K – Koźle, która zakończyła rywalizację z kompletem zwycięstw!

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

1. SAMATIX K-KOŹLE

2. ETP TP=ELBUD K-KOŹLE

3. AUTOTECH KS KONICZYNA OPOLE

4. TOMART V.O.C. NYSA

5.   APS PACZKÓW

6.  OPOLSCY DRUKARZE OPOLE

7. META DOBRODZIEŃ

8. CAPAROL-PROGRES TEAM K-KOŹLE

9. ZOKIS GŁUBCZYCE

10. SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚL.

11. ISKRA ZIMNICE

12. VITRONIC POLSKA K-KOŹLE

Gratulujemy wszystkim zespołom zaprezentowania wysokiego poziomu sportowego, świetnej kondycji ( turniej rozpoczął się o godz. 9.00, a zakończył o godz. 18.00!!) i mamy nadzieję, iż zobaczymy się na Krapkowickich parkietach w kolejnej edycji turnieju AMATOR 2020 !!!!

Na koniec imprezy w imieniu Burmistrza Krapkowic, pamiątkowe puchary oraz dyplomy wręczył uczestniczącym drużynom Sekretarz Urzędu Miasta i Gminy Krapkowice Pan Harald Brol.

 

×

Wyszukaj w serwisie