V MIEDZYNARODOWY TURNIEJ ZAPAŚNICZY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Hala widowiskowo - sportowa im. W. Piechoty w Krapkowicach gościła 197 zawodników i zawodniczek z 21 klubów z kraju, a także zagranicznych klubów takich jak: Club de lucha POWER-Toredelcampo -Andaluzja oraz LOKOMOTIVA Krnov-Czechy

19  polskich klubów reprezentowało 6 województw - Łódzkie, Mazowieckie, Świętokrzyskie,Śląskie,Dolnośląskie i Opolskie.

Walki toczyły się na 4 matach w różnych kategoriach wiekowych, a zmaganiom młodych adeptów zapasów przyglądała się m.in wielokrotna mistrzyni Świata, Europy, Polski oraz brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich Monika Michalik.

Turniej zorganizowany został przez ZKS Gogolin.

Wyniki zawodników ZKS GOGOLIN

       

Żaki -chłopcy

kat.wag.20 kg.

2m.medal srebrny Igor Glens

3m.medal brązowy Bartłomiej Szuliński

5m.Adam Madej

kat. wag.24 kg.

5m.Piotr Haraf

kat.wag.25 kg.

2m.medal srebrny Jakub Czechowski

kat.wag.26 kg.

3m.medal brązowy Jakub Matuszek

5m. Fabian Szczekała

kat.wag.32 kg.

3m.medal brązowy Wiktor Wojtala

kat.wag36 kg.

3m.medal brązowy Witosław Dworecki

kat.wag.52kg.

1m.medal złoty Piotr Pawlyta

 

DZIECI-CHŁOPCY

kat.wag.27 kg.

5m.Marcel Wożnica

kat.wag.32 kg.

3m.medal brązowy Michal Walicki

kat wag.38 kg.

3m.medal brązowy Grzegorz Apostel

 

kat.wag.41 kg.

2m.medal srebrny Dawid Kopeć

kat.wag.68 kg.

1m.medal złoty Akeksander Smandzik

 

DZIECI DZIEWCZYNKI

kat.wag.27 kg.

1m.medal złoty Maja Jurgielewicz

3m.medal brązowy Zuzanna Podgórska

kat.wag.31 kg.

2m.medal srebrny Oliwia Czechowska

5m.Justyna Jaworska

kat.wag.50 kg.

3m.medal brązowy Dominika Jurgielewicz

 

MŁODZICY

Kat.wag.44 kg.

3m.medal brązowy Szymon Soroka

5m.  Natan Uryga

 

MŁODZICZKI

kat.wag.46 kg.

2m.medal srebrny Jessica Wróbel

kat.wag.50 kg.

2m.medal srebrny Wiktoria Zwydak

kat.wag.62 kg.

3m.medal brązowy Patrycja Wieczorek

kat.wag.66 kg.

1m.medal złoty Karolina Jaworska

 

KADETKI

kat.wag.53 kg.

3m.medal brązowy Paula Radajewska

kat.wag.+73

1m.medal złoty Beata Walicka

 

DRUŻYNOWO

1m.Orły Namysłów

2m.ZKS GOGOLIN

3m. Rokita Brzeg Dolny

4m.Guliwer Kielce

5m.Club de Lucha "Power" Torredelcampo Hiszpania

6m.Lokomotiva Krnow Czechy

galeria:

 

 

×

Wyszukaj w serwisie