IV kolejka Mistrzostw amatorów w tenisie ziemnym o puchar Burmistrza Krapkowic - gry singlowe

Tym razem 10 zawodników rywalizowało w kolejnej kolejce turnieju tenisowego organizowanego przez Delfin Spółkę z o.o. Zawodnicy zostali podzieleni na pięcioosobowe grupy w których rywalizacja toczyła się w systemie każdy z każdym. Następnie zawodnicy, którzy zajęli w swoich grupach miejsca od pierwszego do trzeciego rozgrywali mecze o miejsca V, III oraz I.

Klasyfikacja w grupach:

Gr. I

  1. Damielski Wiesław     8 pkt
  2. Gacka Łukasz           6 pkt
  3. Smykała Patryk         4 pkt
  4. Klama Piotr               4 pkt
  5. Ceiślik Łukasz           2 pkt

GR II

  1. Staszewski Artur       8 pkt
  2. Konopka Dawid         6 pkt
  3. Fiegler Robert           4 pkt
  4. Nestorowicz Mariusz  4 pkt
  5. Gacka Adam             0 pkt 

Mecze o miejsca V, III oraz finał:

Mecz o V miejsce

Fiegler Robert - Smykała Patryk   2-0  6:2, 6:2

Mecz o III miejsce

Gacka Łukasz - Konopka Dawid    2-1   6:3, 5:7 tie break 16:14

Finał

Damielski Wiesław - Staszewski Artur   2-0    6:3, 6:2

Klasyfikacja końcowa:

10 miejsce - Gacka Adam

9 miejsce - Cieślik Łukasz

7 miejsce - Nestorowicz Mariusz, Klama Piotr

6 miejsce - Smykała Patryk

5 miejsce - Fiegler Robert

4 miejsce - Konopka Dawid

3 miejsce - Gacka Łukasz

2 miejsce - Staszewski Artur

1 miejsce - Damielski Wisław

Klasyfikacja generalna po IV kolejkach:

1. Łukasz Gacka                   175 pkt

2. Konopka Dawid                150 pkt  

3. Staszewski Artur              145 pkt

4.Smykała Patryk                 100 pkt

5. Klama Piotr                       95 pkt

6. Półtorak Jan                      85 pkt

6. Miś Roman                        85 pkt

8. Nestorowicz Mariusz           55 pkt

9. Damielski Wiesław            50 pkt

10. Półtorak Tomasz               45 pkt

11. Glinka Michał                      42 pkt

12. Jankowski Andrzej            40 pkt

12. Jarosz Jakub                     40 pkt

12. Jarosz Michał                    40 pkt

15. Fiegler Robert                   30 pkt

15. Bogdan  Łukasz                30 pkt

15. Glinka Adam                       30 pkt

18. Cieślik Łukasz                  24 pkt

19. Lisicki Maciej                    12 pkt

19. Wośko Jarosław              12 pkt

19. Glinka Michał                    12 pkt

19. Gacka Adam                   12 pkt

Serdecznie zapraszamy na kolejną V kolejkę ( gry deblowe) , która odbędzie się w dniu 07.09.2019 r.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie