Prace technologiczne - dzień IV

W jakim celu przeprowadzane są prace technologiczne na naszym obiekcie?

Jak widać było na wcześniejszych zdjęciach na pływalni DELFIN trwają prace porządkowe, których nie jesteśmy w stanie wykonać w trakcie normalnego funkcjonowania obiektu.  Chcąc sprostać Waszym wymaganiom oraz mając na uwadze zalecenia GIS dotyczące warunków sanitarno-higienicznych oraz jakości wody na pływalniach jesteśmy zobligowani do wykonania szeregu czynności w tym najbardziej czasochłonnej  wymiany wody w basenach.

Zdajemy sobie sprawę, iż jedną z najważniejszych kwestii oprócz bezpieczeństwa jest czystość na basenie. Właśnie do tego przede wszystkim służy nam przerwa technologiczna, aby w tym okresie doprowadzić nasz basen do prawidłowego stanu. Czyszczona jest też plaża basenowa, myte fasady szklane, dokładnie sprzątane i dezynfekowane są szatnie, natryski, strefa SPA, słowem cały obiekt. W okresie przerwy wykonujemy przeglądy i prace konserwacyjne urządzeń oraz drobne prace remontowe. Jednym słowem robimy wszystko to, czego nie jesteśmy w stanie zrobić gdy codziennie z pływalni DELFIN korzysta kilkaset osób.

Już od dnia dzisiejszego napuszczana jest woda do sportowej niecki, a w dniu jutrzejszym wody będzie przybywało również w niecce rekreacyjnej !

Przypominamy, że pływalnia Delfin będzie dostępna dla naszych klientów 13 września 2019 r. od godz. 6.00

20190903_094350.jpeg

20190906_110709[1].jpeg

20190906_110141[1].jpeg

×

Wyszukaj w serwisie