GRAND PRIX juniorów młodszych i młodzików młodszych w BADMINTONIE - Podsumowanie

Trzy dni w hali widowiskowo sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach mieliśmy okazję emocjonować się zmaganiami najlepszych juniorów młodszych oraz młodzików młodszych w Polsce!  Wiele stojących na wysokim poziomie mezy, wspaniałej walki i sportowego widowiska. Blisko dwustu zawodników od piątku do niedzieli walczyło o zwycięstwo w organizowanym przez Beninca UKS Feniks turnieju z serii Grand Prix. Swój niemały wkład w organizację turnieju miała również DELFIN Spółka z o.o. Gratulacje dla wszystkich zawodników ...


Poniżej wyniki turnieju:
GRA POJEDYNCZA CHŁOPCÓW - U13
I Sebastian PINKOWICZ [1]
II Krzysztof PODKOWIŃSKI [2]
III / IV Kacper DRYMAJŁO [9/16]
III / IV Krystian WĄSIK [5/8]

GRA POJEDYNCZA DZIEWCZĄT - MŁODZICZKI MŁODSZE
I Hanna NICZYPORUK [2]
II Maja JANKO [1]
III / IV Oliwia ZIELIŃSKA [3/4]
III / IV Alicja SYREK [3/4]

GRA MIESZANA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH
I Krzysztof PODKOWIŃSKI / Maja JANKO
II Kamil MARKUS [1] / Kaja ZIÓŁKOWSKA
III / IV Wojciech BUDNY [5/8] / Hanna NICZYPORUK
III / IV Damian PERKOWSKI [5/8] / Anna CIERESZKO

GRA PODWÓJNA CHŁOPCÓW U13
I Wojciech BUDNY [¾] / Rafał MIELNIK
II Bartosz KUFEL [¾] / Krystian WĄSIK
III / IV Sebastian JASTRZĘBSKI [2] / Michał WĘSŁAWOWICZ
III / IV Kamil MARKUS / Damian PERKOWSKI

GRA PODWÓJNA DZIEWCZĄT U13
I Anna CIERESZKO [¾] / Maja JANKO
II Lena MAKOWSKA / Hanna NICZYPORUK
III / IV Wiktoria BANASZEWSKA / Aleksandra WILCZEWSKA
III / IV Oliwia KRYSTEK / Aleksandra KURKIEWICZ

GRA POJEDYNCZA MĘŻCZYZN U17
I Dawid PERKOWSKI [1]
II Adrian KRAWCZYK [3/4]
III / IV Bartosz WATA [3/4]
III / IV Maksymilian DANIELAK [2]

GRA POJEDYNCZA JUNIOREK MŁODSZYCH
I Ulyana VOLSKAYA
II Julia WÓJCIK
III / IV Anastasiia KOSENCHUK [2]
III / IV Anna CZUCHRA

GRA MIESZANA JUNIORÓW MŁ
I Adrian KRAWCZYK [5/8] / Dominika GAJDA
II Piotr LISZKA [2] / Anna CZUCHRA
III / IV Mateusz GOLAS / Julia WÓJCIK
III / IV Piotr TOMASZEWSKI [5/8] / Antonina MARSZAŁEK

GRA PODWÓJNA MĘŻCZYZN U17
I Kacper GÓRNIAK [1] / Piotr HEINKE
II Piotr TOMASZEWSKI [2] / Bartosz WATA
III / IV Jan FILIPOWICZ [3/4] / Sebastian LENCZEWSKI
III / IV Tomasz BUZA [3/4] / Maksymilian DANIELAK

GRA PODWÓJNA JUNIOREK MŁODSZYCH
I Antonina MARSZAŁEK [3/4] / Aleksandra WROŃSKA
II Dominika GAJDA [2] / Martyna KOWALCZYK
III / IV Anna CZUCHRA [1] / Julia PIWOWAR
III / IV Marta STYCZYŃSKA / Aleksandra WĘSŁAWOWICZ

 

 

×

Wyszukaj w serwisie