RUSZYŁA IV EDYCJA SZKOLNEJ LIGI PŁYWACKIEJ 2019/2020

Już po raz IV będziemy mogli podziwiać oraz fascynować się rywalizacją zawodniczek i zawodników szkół podstawowych naszej Gminy w pływaniu! Przypominamy, iż zmagania pływaków szkół podstawowych o klasy VII - VIII odbywają sie na dystansie 50 m w trzech stylach pływackich ( dowolny, grzbiet oraz klasyk). Rywalizacja w pozostałych rocznikach odbywa się na wcześniejszych zasadach tzn.:

Klasy I - II  25m,  styl dowolny

Klasy III - IV  25m, styl dowolny oraz grzbiet

Klasy V-VI styl 25 m, dowolny, grzbiet oraz klasyk

Szkolną Ligę Pływacką 2019/2020 otworzył koordynator sportu szkolnego w Gminie Krapkowice Pan Adam Czyż, życząc wszystkim zawodnikom pobijania życiowych rekordów oraz świetnej zabawy. W I kolejce sezonu 2019/2020 udział wzięło 122 zawodników z 5 szkół Gminy Krapkowice.

Po raz kolejny wspierają nasza ligę firmy:

JAKO - Krystian Golec oraz pizzerii RED PEPPER i VERONA, które ufundowały upominki w postaci sprzętu sportowego, a także talonów do pizzerii.

Przedstawiamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz stylach:

Dziewczyny, styl dowolny, klasy 1 - 2

1 Paulina Nosol Żywocice 22.44 sek 25 pkt
2 Amelia Ślęzak PSSP 5 29.12 sek 20 pkt
3 Paulina Malcherczyk PSP 1 30.61 sek 17 pkt

 

Chłopcy, styl dowolny, klasy 1 - 2

1 Bartek Nowakowski PSSP 5 22.51 sek 25 pkt
2 Michał Wiśniewski PSSP 5 26.36 sek 20 pkt
3 Filip Lucima PSSP 5 27.84 sek 17 pkt

 

Dziewczyny, styl dowolny, klasy 3 - 4

1 Natalia Nogaj Steblów 17.81 sek 25 pkt
2 Zuzanna Pluta ZSP 4 21.19 sek 20 pkt
3 Natalia Burczak PSSP 5 21.66 sek 17 pkt

 

Chłopcy, styl dowolny, klasy 3 - 4

1 Wiktor Przybyłek ZSP 4 15.34 sek 25 pkt
2 Dominik Ćwirko PSP 1 15.51 sek 20 pkt
3 Jakub Bień PSP 1 16.19 sek 17 pkt

 

Dziewczyny, styl grzbietowy, klasy 3 - 4

1 Natalia Nogaj Steblów 21.71 sek 25 pkt
2 Wiktoria Połeć PSP 1 22.1 sek 20 pkt
3 Michalina Goińska Steblów 23.05 sek 17 pkt

 

Chłopcy, styl grzbietowy, klasy 3 - 4

1 Wiktor Przybyłek ZSP 4 17.41 sek 25 pkt
2 Dominik Ćwirko PSP 1 18.3 sek 20 pkt
3 Franciszek Kucharczyk PSSP 5 18.5 sek 17 pkt

 

Dziewczyny, styl dowolny, klasy 5 - 6

1 Weronika Pientka PSP 1 16.01 sek 25 pkt
2 Aleksandra Marciszewska PSP 1 16.06 sek 20 pkt
3 Amelia Siebler PSP 1 17.09 sek 17 pkt

 

Chłopcy, styl dowolny, klasy 5 - 6

1 Kamil Biemek PSP 1 12.97 sek 25 pkt
2 Michał Ćwirko PSP 1 14.9 sek 20 pkt
3 Bartek Gromala PSSP 5 15.37 sek 17 pkt

 

Dziewczyny, styl grzbietowy, klasy 5 - 6

1 Aleksandra Marciszewska PSP 1 17.13 sek 25 pkt
2 Weronika Pientka PSP 1 20.31 sek 20 pkt
3 Laura Kaufman Steblów 22.44 sek 17 pkt

 

Chłopcy, styl grzbietowy, klasy 5 - 6

1 Fabian Jendrusch PSP 1 19.81 sek 25 pkt
2 Artur Sdzuj PSP 1 20.47 sek 20 pkt
3 Michał Glacel Żywocice 23.84 sek 17 pkt

 

Dziewczyny, styl klasyczny, klasy 5 - 6

1 Oliwia Falkenberg PSSP 5 23.75 sek 25 pkt
2 Ewelina Pawleta PSP 1 25.19 sek 20 pkt
3 Milena Szelwach Żywocice 27.53 sek 17 pkt

 

Chłopcy, styl klasyczny, klasy 5 - 6

1 Kamil Biemek PSP 1 16.67 sek 25 pkt
2 Bartek Gromala PSSP 5 18.49 sek 20 pkt
3 Michał Ćwirko PSP 1 18.69 sek 17 pkt

 

Dziewczyny, styl dowolny, klasy 7 - 8

1 Marta Krasowska Steblów 39.02 sek 25 pkt
2 Letycja Michalewska PSSP 5 40.6 sek 20 pkt
3 Aleksandra Przybyłek ZSP 4 41.38 sek 17 pkt

 

Chłopcy, styl dowolny, klasy 7 - 8

1 Krzysztof Nowakowski PSSP 5 28.75 sek 25 pkt
2 Patryk Borysewicz PSSP 5 30.62 sek 20 pkt
3 Bartosz Janicki PSP 1 31.78 sek 17 pkt

 

Dziewczyny, styl grzbietowy, klasy 7 - 8

1 Letycja Michalewska PSSP 5 47.5 sek 25 pkt
2 Marta Krasowska Steblów 48.26 sek 20 pkt
3 Martyna Adamek PSSP 5 48.57 sek 17 pkt

 

Chłopcy, styl grzbietowy, klasy 7 - 8

1 Patryk Borysewicz PSSP 5 35.74 sek 25 pkt
2 Bartosz Janicki PSP 1 37.28 sek 20 pkt
3 Pascal Morawiec Żywocice 37.4 sek 17 pkt

 

Dziewczyny, styl klasyczny, klasy 7 - 8

1 Małgorzata Marciszewska Steblów 54.22 sek 25 pkt
2 Amelia Mandziuk PSSP 5 55.91 sek 20 pkt
3 Aleksandra Przybyłek ZSP 4 61.68 sek 17 pkt

 

Chłopcy, styl klasyczny, klasy 7 - 8

1 Krzysztof Nowakowski PSSP 5 35.59 sek 25 pkt
2 Jakub Kopeć PSP 1 40.81 sek 20 pkt
3 Pascal Morawiec Żywocice 40.97 sek 17 pkt

 

Klasyfikacja szkół po I kolejce:

1 PSP 1 697 pkt
2 PSSP 5 649 pkt
3 ZSP 4 280 pkt
4 Steblów 265 pkt
4 Żywocice 265 pkt

 

 

Logo JAKO.jpeg

logo-redpepper.png

Pizzeria-Werona.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie