III KOEJKA SZKOLNEJ LIGI PŁYWACKIEJ

W dniu 5 marca 2020 r. odbyła się kolejna kolejka ( III ) Szkolnej Ligi Pływackiej.

W III kolejce w zawodach wzięło udział, aż 129 zawodniczek i zawodników z pięciu szkół Gminy Krapkowice. W dniu dzisiejszym przedstawimy tych, którzy uplasowali się na podium zawodów zajmując 3 najlepsze lokaty. Pozostałe wyniki zostaną przedstawione po uruchomieniu systemu naliczania punktów.

Partnerami i fundatorami nagród byli niezawodni !!!!!:

JAKO SPORT - Krystian Golec

Restauracja - RED PEPPER, VERONA - Marcin Morawiec

DZIĘKUJEMY

Klasa 1-2 (dziewczyny)

Styl - dowolny

  1. NOSOL PAULINA   Żywocice  24,81
  2. PUSZCZ AMELIA  ZSP 4 25,84
  3. WAWRZOS ALEKSANDRA  ZSP 4  26,41

Klasa 1-2 (chłopcy)

Styl - dowolny

  1. NOWAKOWSKI BARTEK  PSSP 5  22,95
  2. WIŚNIEWSKI MICHAŁ  PSSP 5   23,40
  3. KRZYWELSKI ANTONI  PSSP 5  27,75

Klasa 3-4 (dziewczyny)

Styl - dowolny

  1. NOGAJ NATALIA  Steblów  17,84
  2. JAGER ANNA   Steblów  21,22
  3. PLUTA ZUZANNA  ZSP 4  21,47

Klasa 3-4 (chłopcy)

Styl - dowolny

  1. PRZYBYŁEK WIKTOR  ZSP  15,07
  2. ĆWIRKO DOMINIK  PSP 1  15,28
  3. TUPKO JAKUB  ZSP 4  18,22

Klasa 3-4 (dziewczyny)

Styl - grzbietowy

  1. POŁEĆ WIKTORIA  PSP 1  21,53
  2. NOGAJ NATALIA  Steblów  22,34
  3. BURCZAK NATALIA  PSSP 5  22,75

Klasa 3-4 (chłopcy)

Styl - grzbietowy

  1. PRZYBYŁEK WIKTOR  ZSP 4  17,47
  2. ĆWIRKO DOMINIK  PSP 1   17,79
  3. KOŚCIÓŁEK BORYS  PSSP 5  20,50

Klasa 5-6 (dziewczyny)

Styl - dowolny

  1. MARCISZEWSKA ALEKSANDRA  PSP 1  14,75
  2. PIENTKA WERONIKA  PSP 1  16,08
  3. SIEBLER AMELIA  PSP 1  17,44

Klasa 5-6 ( chłopcy)

Styl - dowolny

  1. BIEMEK KAMIL  PSP1  12,78
  2. JENDRUSCH FABIAN  PSP 1 15,53
  3. GROMALA BARTOSZ  PSSP 5  15, 81

Klasa 5-6 (dziewczyny)

Styl - grzbietowy

  1. MARCISZEWSKA ALEKSANDRA  PSP 1  18,11
  2. PENTKA WERONIKA  PSP 1  18,59
  3. KAUFMAN LAURA  Steblów  21,79

Klasa 5-6 (chłopcy)

Styl - grzbietowy

  1. ĆWIRKO MICHAŁ  PSP 1  17,76
  2. RIGOL TOMASZ  ZSP 4  19,47
  3. JENDRUSCH FABIAN  PSP 1 19,53

Klasa 5-6 (dziewczyny)

Styl - klasyczny

  1. FALKENBERG OLIWIA  PSSP 5  23,47
  2. WALIGÓRA JULIA  PSSP 5  23,93
  3. PAWLETA EWELINA  PSP 1  25,37

Klasa 5-6 (chłopcy)

Styl - klasyczny

  1. BIEMEK KAMIL  PSP 1 17,05
  2. ĆWIRKO MICHAŁ  PSP 1  18,44
  3. GROMALA BARTOSZ  PSSP 5  19,00

Klasa 7-8 ( dziewczyny )

Styl - dowolny

  1. KRASZEWSKA MARTA  Steblów  40,09
  2. MICHALEWSKA LETYCJA  PSSP 5  40,40
  3. WIERDAK MICHALINA  PSP 1  40,71

Klasa 7-8 (chłopcy)

Styl - dowolny

  1. NOWAKOWSKI KRZYSZTOF  PSSP 5  29,87
  2. BORYSEWICZ PATRYK  PSSP 5  30,44
  3. JANICKI BARTOSZ  PSP 1  31,81

Klasa 7-8 (dziewczyny)

styl - grzbietowy

  1. ADAMEK MARTYNA  PSSP 5  46,31
  2. WIERDAK MICHALINA  PSP 1  47,00
  3. MICHALESKA LETYCJA  PSSP 5  47,10

Klasa 7-8 (chłopcy)

Styl - grzbietowy

  1. BORYSEWICZ PATRYK  PSSP 5  35,49
  2. MORAWIEC PASCAL  Żywocice  36,88
  3. JANICKI BARTOSZ  PSP 1   37,59

Klasa 7-8 (dziewczyny)

Styl - klasyczny

  1. MANDZIUK AMELIA  PSSP 5  53,04
  2. MARCISZEWSKA MAŁGORZATA  Steblów  53,16
  3. GLOMBIK SARA  PSP 1  57,87

Klasa 7-8 (chłopcy)

Styl - klasyczny

  1. NOWAKOWSKI KRZYSZTOF  PSSP 5  36,41
  2. KOPEĆ JAKUB  PSP 1  40,68
  3. POŁEĆ SZYMON  PSP 1  41,03

 

 

×

Wyszukaj w serwisie