OTWARTE MISTRZOSTWA KRAPKOWIC AMATORÓW W TENISIE ZIEMNYM W GRACH PODWÓJNYCH I POJEDYŃCZYCHO PUCHAR BURMISTRZA KRAPKOWIC 2020 - II kolejka gry singlowe

Dwie rzeczy są pewne..... to , że gdy przyjeżdża karuzela do Krapkowic to pada deszcz, jak również to, że gdy odbywają się zawody tenisa ziemnego o mistrzostwo amatorów w Krapkowicach to leje się, ale żar z nieba :)

Tym razem nie było inaczej ! 22 sierpnia 2020 r. Zawodnicy rywalizowali w 34 stopniowym upale,  a najlepsi musieli rozegrać, aż 5 spotkań by wyłonić zwycięzce. Po niezwykle zaciętych spotkaniach w morderczych warunkach najlepszy okazał się Piotr Surowiec, który po raz kolejny zainkasował komplet 50 pkt.

Brawa dla wszystkich za wytrwałość i reprezentowany poziom, który wzrasta z każdym kolejnym turniejem.

Wyniki meczy Półfinałowych o raz finału:

I półfinał

Staszewski Artur - Wierzbicki Kamil   3:6, 6:3 tie break 8:10

II półfinał

Duchnowicz Zbigniew - Surowiec Piotr  3:6, 3:6

FINAŁ

Surowiec Piotr - Wierzbicki Kamil  3:6, 1:6

 

Klasyfikacja II kolejki 22.08.2020 r. :

1. Surowiec Piotr                  50 pkt

2. Wierzbicki Kamil              45 pkt

3. Duchnowicz Zbigniew       40 pkt

4. Staszewski Artur             35 pkt

5. Bogdan Łukasz                30 pkt

5. Konopka Dawid                30 pkt

7. Stanuchowski Dariusz      20 pkt

7. Gacka Adam                   20 pkt

7. Kokociński Wojciech       20 pkt

10. Lisicki Maciej                12 pkt

10. Piasecki Krzysztof         12 pkt

10. Cesarz Przemysław        12 pkt 

 

Klasyfikacja ogólna po II kolejkach

1. Surowiec Piotr                   100 pkt

2. Staszewski Artur               80 pkt

3. Wierzbicki Kamil               70 pkt

4.. Konopka Dawid                65 pkt

5. Bogdan Łukasz                 50 pkt

5. Miś Roman                       50 pkt

7. Olczyk Rafał                     45 pkt

8. Lasota Leszek                  40 pkt

8. Duchnowicz Zbigniew        40 pkt

8. Półtorak Jan                     40 pkt

8. Kokocinski Wojciech         40 pkt

12. Nestorowicz Mariusz       35 pkt

13. Gacka Adam                  34 pkt

14. Klama Piotr                    30 pkt

14. Smykała Patryk              30 pkt

16. Bartosiewicz Marcin        25 pkt

17. Lisicki Maciej                  24 pkt

18. Stanuchowski Dariusz      20 pkt

18. Sołęga Witold                  20 pkt

18. Półtorak Tomasz              20 pkt

18. Boruszek Mariusz            20 pkt

18. Boruszek Paweł              20 pkt

23. Ruciński Wojciech           12 pkt

23. Siedlecki Krzysztof          12 pkt

23. Gacka Łukasz                 12 pk

23. Cieślik Łukasz                 12 pkt

23. Piasecki Krzysztof           12 pkt

23. Cesarz Przemysław          12 pkt

Na kolejne zmagania zapraszamy już 12 września 2020 r.

Gry deblowe

 

 

×

Wyszukaj w serwisie